Infinity, Starz ile anlaşmaya vardı

Infinity, Starz ile anlaşmaya vardı
Mediaset'in seç - izle platformu Infinity, Starz ile anlaşmaya vardı.  İtalya'da hizmet veren servis kütüphanesine The Girlfriend Experience ve Ash vs Evil Dead dizilerini ekleyecek.

Infinity adına konuşan Chiara Tosato, "Starz ile çalışıp, büyük ilgi çeken dizileri İtalya'ya getiren ilk mecra olduğumuz için heyecanlıyız. The Girlfriend Experience ve Ash vs Evil Dead sunduğumuz kaliteli içeriğe şahane örnek olan işler." sözlerini sarf etti.

Starz'ı temsilen açıklama yapan Mara Winokur da farklı türdeki bu iki yapımı İtalyan izleyicilerle buluşturacakları için heyecanlı olduklarını dile getirdi. 

The Girlfriend Experience,Christine Reade ismindeki bir hukuk öğrencisinin sıradışı macerasını anlatıyor. Kirkland & Allen firmasında stajyer avukat olan Christine'in kız arkadaşlarından biri onu farklı bir dünyaya sokuyor. "Kız arkadaş deneyimi" olarak adlandırılan bu işte kadınlar erkeklere bir sevgili deneyimi yaşatıyor. Kaliteli bir yaşam ve yüksek ücretle birlikte, duygusal ve cinsel bir ilişki kurmayı kabul etmiş oluyorlar. Bu işin içine adım atan Christine, bir anda kendisini hukuk kariyeri ve kız arkadaşı deneyiminin arasında buluyor. Dahil olduğu bu yeni dünya giderek daha fazla ilgisini çekmeye başlıyor. Dizide Riley Keough, Mary Lynn Rajskub, Paul Sparks, Kate Lyn Sheil gibi isimler rol alıyor.

Yapımcılığını Sam Raimi, Ivan Raimi, Rob Tapert ve Bruce Campbell'in üstlendiği dizi The Evil Dead film serisine dayanıyor. Daha doğrusu filmlerin devamı niteliğini taşıyor. Bruce Campbell, efsanevi karakteri Ash Williams'ı canlandırmaya devam ediyor. Ona Lucy Lawless, Jill Marie Jones ve Ray Santiago gibi oyuncular eşlik ediyor. Böylece 22 yıllık aranın ardından hikaye devam ediyor.

Şimdi bu başarılı iki dizi Infinity'nin Starz ile yaptığı anlaşma neticesinde İtalyan izleyicilerinin karşısına da çıkacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER