Luke Cage dizisinde izleyicileri neler bekliyor?

Luke Cage dizisinde izleyicileri neler bekliyor?
Netflix'te ekrana gelen Marvel dizileri son zamanlarda bolca adından söz ettirmeyi başarıyor. Daredevil ve Jessica Jones ile başlayan bu furyanın bir sonraki ayağı Luke Cage olacak. İlgi uyandıran bu dizide izleyicileri nelerin beklediğine dair ilk açıklama karakteri canlandıran Mike Colter'den geldi.

Bildiğiniz üzere Luke Cage karakteriyle ilk kez Jessica Jones dizisinde tanışmıştık. Şimdi bu kahraman kendi dizisiyle seyircilerin karşısına çıkacak. Mike Colter diziyi "O bir sürü havalı şey yapacak. İzleyicilerin kendisini buna hazırlaması lazım. Noel şenliği gibi olacak." sözleriyle tanımlıyor. Ayrıca karakterinin geçmişine dair de fazlaca bilgi sahibi olacağız gibi görünüyor. Bu durumu da "Luke, Jessica Jones'ta bir kahraman olmaya çabalamıyordu. Dizide onun bu yönde adımlar attığını göreceğiz." sözleriyle özetliyor. Bu açıklamalara bakıldığında bizleri ilginç bir hikaye akışı bekliyor gibi görünüyor.

Çizgi roman uyarlaması yapımları takip edenlerin merakla beklediği Luke Cage dizisi ilk sezonuyla 30 Eylül'de izleyici karşısına çıkacak.


BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 70
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 55
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 38
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 55
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 35
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER