Aaron Paul, Better Call Saul'a konuk olacak mı?

Aaron Paul, Better Call Saul'a konuk olacak mı?


AMC'de ekrana gelen Better Call Saul dizisi izleyicilerin ve eleştirmenlerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Breaking Bad'in ardından Better Call Saul'a başlayan izleyicilerse hala aynı şeyi merak ediyor. "Walter White ya da Jesse Pinkman'ı dizide görebilecek miyiz?" Bu çok merak edilen soruyu Aaron Paul yanıtladı.

Breaking Bad'deki Jesse Pinkman rolüyle üne kavuşan oyuncu, Hulu'da ekrana gelecek yeni projesi The Path için Entertainment Weekly Radio'nun konuğu oldu. Ünlü oyuncuya Better Call Saul dizisinde rol alma ihtimali de soruldu. Paul, "Bilmiyorum. Belki bu sezon. Kim bilir?" sözleriyle cevap verdi. Ardından da "Bu konuda konuşmalar yaptık. Bana bazı fikirler sundular. Şöyle olsa nasıl olur, bunun hakkında ne düşünüyorsun diye sordular. Bu konuşmalar yapıldı ancak dizide görünmemin hikaye içinde mantıklı bir şekilde gerçekleşmesi gerekiyor. Bir anda Jesse'yi hikayeye katıp "Bakın, şu arka planda yürüyen Jesse" dedirtmek istemiyorlar. Hikayede bir anlamı olmasını istiyorlar." sözleriyle konuşmasına devam etti.

Anlaşılan o ki, Better Call Saul'da Breaking Bad karakterlerinin yer almasını teknik ekip de istiyor. Ancak bunun için uygun anı beklemeyi tercih ediyorlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER