Quantico, Dizimax Vice'de devam ediyor

Quantico, Dizimax Vice'de devam ediyor
Bu yılın ilgi çeken yeni işlerinden Quantico, birinci sezona kaldığı yerden devam ediyor. Bu bölümler Dizimax Vice kanalında yayınlanıyor.

FBI'ın eğitim tesisi Quantico'ya gelen bir grup genç buradan FBI ajanı olarak çıkmak üzere eğitim almaya başladı. Bir süre sonra meydana gelen bir terör saldırısı ise aralarından Alex Parrish'i hedef tahtasına yerleştirdi. Alex suçsuzluğunu kanıtlamak ve teşkilatta bu saldırıya neden olan asıl köstebeği bulmak için soluk soluğa bir mücadele verdi. Bu arada şehirde bir saldırı daha düzenleneceği ortaya çıktı. Alex'in teslim olup bu bilgiyi FBI'a iletmesinin ardından delilleri araştıran ekip, ikinci bombanın bir kongre sırasında patlayacağını öğrendi. Ne var ki bu saldırının önlenmesi, çok daha korkunç bir olaya yol açtı.

Quantico'nun yeni bölümlerinde genç ajanların zamana karşı yarışı devam ediyor. Bu heyecanlı bölümler Digiturk kanallarından Dizimax Vice'de ekrana geliyor. Birinci sezonun devamı 23 Mart'tan itibaren çarşamba günleri 22.00'de izleyici karşısına çıkıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER