Bones, 12. sezonuyla son bulacak

Bones, 12. sezonuyla son bulacak
Fox, uzun soluklu dizisi Bones'un gelecek sezon biteceğini duyurdu.

Başrollerinde Emily Deschanel ve David Boreanaz'ın yer aldığı dizi Hart Hanson tarafından yaratıldı. Bones dizisi zeki bir adli tıp antropoloğu olan Temperence Brennan ile işinin uzmanı bir FBI ajanı olan Seeley Booth'un birlikte çözdüğü davaları konu ediyor. İşlenen cinayetlerin karanlıkta kalan sırları, bu zıt karakterlerin sağladığı müthiş uyumla gün ışığına çıkıyor.  

Geçtiğimiz aylarda Bones dizisinin bitme ihtimali ilk kez gündeme gelmişti. Bones'un oyuncuları Emily Deschanel, David Boreanaz ile yapımcıları Barry Josephson ve Kathleen Reichs, Fox'a dava açmıştı. Bu davanın nedeniyse kanalın kendi çıkarına odaklı işlem yapması ve kaynak dağılımındaki bozukluk olmuştu. Dizi ekibiyle kanal arasındaki bu anlaşmazlık da Bones'un bitebileceği ihtimalini doğurmuştu. Fakat Fox bu diziyi aniden iptal etmek istememiş gibi görünüyor. Yapılan açıklamaya göre Bones'a 12. sezon için onay verildi fakat bu dizinin final sezonu olacak.

David Boreanaz bu son sezon için kanala ve dizinin hayranlarına teşekkür etti. Emily Deschanel da dizi hak ettiği sona kavuşacağı mutluluğunu dile getirdi.

Bones'un son sezonu 22 yerine 12 bölümden oluşacak. Bölümlerin ne zaman ekrana geleceği şimdilik belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER