Khloe Kardashian, The People v. O. J. Simpson dizisi hakkında konuştu

Khloe Kardashian, The People v. O. J. Simpson dizisi hakkında konuştu
FX kanalında ekrana gelen American Crime Story: The People v. O. J. Simpson dizisi Amerikan tarihinin önemli davalarından birini ele alıyor. Durum böyle olunca dizi oldukça fazla ilgi görüyor. Bunun yanında izleyiciler dizinin gerçeğe ne kadar bağlı kaldığını da merak ediyor. 

Geçtiğimiz günlerde The Late Late Show with James Corden, Khloe Kardashian'ı programında konuk etti. Bu yayın sırasında ona dizinin gerçekle ne kadar örtüştüğü sorusunu da yöneltti. Ünlü sima bu soruyu "Diziden sadece ufak parçalar izledim. Şahane bir dizi olduğunu biliyorum. Özellikle babamı ele alış biçimlerinden dolayı onlara minnettarım. Ben tam bir bölüm izlemedim ancak Kim [Kardashian] izledi ve sevdiğini söyledi. Bunun yanında dizideki tüm detaylar doğru değil. Mesela O.J.'nin intihar meselesi Kim'in odasında değil, benim odamdaydı." sözleriyle yanıtladı.

Bilindiği gibi dizi Amerikan futboluna 70’lerde damgasını vuran ünlü sporcu O.J. Simpson’un eski karısı Nicole Brown Simpson’ı öldürmekle suçlandığı davayı konu alıyor. Khloe Kardashian'ın The People v. O. J. Simpson'dan bahsettiği videoyu aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER