The Judge, Moviemax Oscars'ta izleyiciyle buluşuyor

The Judge, Moviemax Oscars'ta izleyiciyle buluşuyor
The Judge ya da Türkçe ismiyle Yargıç, Digiturk'un Oscar maratonu kapsamında Moviemax Oscars kanalında olacak.

2014 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliğini David Dobkin üstleniyor. The Judge'ın başrollerindeyse Robert Downey, Jr. ve Robert Duvall'i görüyoruz. Onlara Vera Farmiga, Vincent D'Onofrio, Jeremy Strong, Dax Shepard ve Billy Bob Thornton gibi isimler eşlik ediyor. 

Chicago'da yaşayan Hank Palmer (Robert Downey Jr.) başarılı bir savunma avukatı olarak çalışıyor. Uzun zaman sonra kardeşi Glen'den bir telefon alıyor ve annesinin öldüğünü öğreniyor. Cenazeye katılmak için memleketi olan Carlinville'e geri dönüyor. Böylece arkasında bıraktığı ailevi sorunlar da yeniden gün yüzüne çıkıyor. Cenazeden sonra kasabadan ayrılacakken babası kasıtlı adam öldürmekle suçlanıyor. O da bu dava ile ilgilenmek zorunda kalıyor. Böylece ikili aralarındaki sorunlarla yüzleşiyor.

The Judge filmi Golden Globe Award, Screen Actors Guild Award ve Satellite Award dışında 87. Oscar Ödülleri'nde de adaylık elde etmeyi başardı. Robert Duvall, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde yer alan isimlerden biri oldu ancak bu önemli ödülü kucaklayamadı.

The Judge (Yargıç) 21 Şubat'tan itibaren Moviemax Oscars kanalında olacak. Filmin gösterim tarihleri şöyle:

21 Şubat 2016 Pazar - 10:40
1 Mart 2016 Salı - 23:35
12 Mart 2016 Cumartesi - 21:00
13 Mart 2016 Pazar - 07:40
17 Mart 2016 Perşembe - 16:00


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER