Oscar Ödülleri'ni dağıtacak ünlü isimler belli olmaya devam ediyor

Oscar Ödülleri'ni dağıtacak ünlü isimler belli olmaya devam ediyor
88. kez sahiplerini bulacak olan Oscar Ödülleri'ni bu yıl komedyen Chris Rock sunacak. Tören gecesine geri sayım devam ederken bu önemli gecede ödül takdim edecek ünlü isimler açıklanmaya hala devam ediyor. 

Öyle ki bu yılki törenin yapımcıları olan David Hill ve Reginald Hudlin sunum yapacak isimlerde dördüncü ve muhtemelen son partiyi de açıkladı. Bu seferki listede ise J.J. Abrams, Patricia Arquette, Henry Cavill, Sacha Baron Cohen, Morgan Freeman ve John Legend yer alıyor.

Ayrıca Lady Gaga, Pharrel Williams ve The Weeknd'e ek olarak törende özel bir performans sergileycek olan kişilerin arasına Dave Grohl da katıldı.

Daha önce açıklanan ilk partideki isimlere şu  haberimizden ulaşabilirsiniz, ikinci partideki isimler burada, üçüncü parti ise şurada.

Dolby Theatre'ın ve ABC kanalının ev sahipliği yapacağı tören 28 Şubat'ta gerçekleşecek. Ülkemizde ise geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yine Digiturk yayınlayacak ve Digiturk'ün internet sitesinden üye olmayanlara da açık olacak. Hatta Digiturk'ün 1 Şubat itibarıyla daha önce yaptığı gibi bir ay süreyle Oscar adaylığı ve/veya ödülü kazanmış filmleri yayınladığı Movimax Oscars kanalı da yayınına devam ediyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER