Müziğin tüm renkleri !f İstanbul'da

Müziğin tüm renkleri !f İstanbul'da
!f İstanbul‘un 15. yılının açılış partisi dünyanın farklı renklerini ve seslerini bir araya getiriyor. Dans ve müzikle dolu unutulmaz bir gece yaşamaya hazır olun!

Festivalin bu yılki AŞK & BAŞKA BİR DÜNYA bölümünde yarışacak Yallah! Underground filmine müzik hayat veriyor. Ortadoğu’nun çeşitli ülkelerinde, siyasi sistemlere ve kültürel normlara sanatlarıyla karşı durabilen insanların hikâyesi bu. Baskılara rağmen kendilerini ifade etmenin yollarını bulan gençlerin ilham verici ve harika müziklerle süslü hikâyeleri yani. Diyorlar ki “Siyasetçiler hayallerimizi çalıyor. Sanatçılarsa o hayalleri geri getirebilir.”

Yallah! Underground’da bizi müzikleriyle en çok heyecanlandıran Kazamada, !f İstanbul Açılış Partisi’nde tek gecelik bir konser için tekrar bir araya geliyor. Bu sefer vokalde çok özel bir konukları da olacak: Maryam Saleh.

Kazamada’nın hemen ardından Ortadoğu ve Anadolu’nun müzikal zenginliğini, elektronik dünyasının farklı disiplinlerini setlerinde buluşturmayı başarmış kendilerine özgü tarzıyla Fortuna Records dansa devam ettirecek.

Gecenin açılışını ve kapanışını ise Radyo Babylon’un “Kalkış İzni” programından ve 2015 yılında çıkardığı “The Others” projesinden tanıdığımız başarılı DJ Itune Air yapacak.

!f İstanbul 2016 Açılış Partisi 20 Şubat Cumartesi akşamı 21.30’da Babylon’da düzenlenecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER