The 100, 3. sezonuyla Dizimax Sci-Fi'de devam ediyor

The 100, 3. sezonuyla Dizimax Sci-Fi'de devam ediyor
Yeni dünyaya alışmaya çalışan gençlerin maceraları devam ediyor. The 100'ün üçüncü sezonu yine hareketli geçeceğe benziyor. Yeni bölümler 19 Şubat'tan itibaren Dizimax Sci-Fİ'de ekrana geliyor.

Takipçileri The 100 dizisinin apokaliptik bir gelecekte geçtiğini biliyor olmalılar. Hatırlayacaksınız, günümüzden 97 yıl sonra nükleer bir savaş yeryüzündeki uygarlığı yok olma raddesine getirmiş, insanlar da devasa bir uzay gemisi inşa edip uzaya çıkmışlardı. Ne var ki gezegenlerinin yani Dünya'nın yeniden yaşanır hale gelip gelmediğini de merak eden gemidekiler bu amaçla gençlerden oluşan 100 gönüllüyü yeniden Dünya'ya yollamıştı.

Jason Rothenberg'in yaratıcısı olduğu dizide Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulus, Isaiah Washington, Henry Ian Cusick gibi isimleri izliyorduk. Ne mutlu ki dizinin üçüncü sezonu da geldi çattı.

Dünya'ya yollanan 100 kişilik gençlerin iki sezon boyunca birbirleriyle kavgalarına şahit olduk. Önce birbirleriyle didiştiler. Sonra Yerliler'le, en son da Weather Dağı'yla... Kimileri bu mücadelede hayatlarını yitirdi. Kimisi ise masumiyetini... Fakat mücadele devam edenler şunu kesin bir şekilde anladılar ki, bu yolda iyi veya kötğ insan yok; sadece hayatta kalanlar ve ölenler var. Üçüncü sezona girerken kahramanlarımızın Mount Dağı'na karşı verdikleri mücadeleden zaferle çıkmış bulmuyoruz. Tutsaklar özgürlüklerine kavuşur, evlerine dönerler. Karşılarına çıkacak yeni tehlikede bu kez tüm insan ırkı tehlike altındadır.

Sevilen dizi The 100, üçüncü sezon bölümleriyle 19 Şubat'tan itibaren cuma günleri saat 22.00'de Dizimax Sci-Fi kanalında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER