Girls, 5. sezonuyla Dizimax Comedy'de ekrana geliyor

Girls, 5. sezonuyla Dizimax Comedy'de ekrana geliyor
Yıllardır severek izlediğimiz, büyük bir hayran kitlesine sahip olan Girls'ün altıncı sezonu 27 Şubat'tan itibaren başlıyor.

Hannah Horvath, Marnie Michaels, Jessa Johansson ve Shoshanna Shapiro... Ekran karşısında büyüdüklerine şahit olduğumuz dört kız. Aslında birbirinden çok farklı dört karakter için tam olarak büyüdüklerini söylemek doğru olmayabilir ama en azından artık daha olgunlar ve mantıklı kararlar verebiliyorlar.

Neler Oldu?

Yeni bölümlerle ilgili bilgilere geçmeden önce dördüncü sezonda olan bitene göz atalım... Hannah, Iowa'da zorlu günler geçirirken ailesiyle ilgili bir gelişme oldu. Babası aslında kadınlardan hoşlanmadığını açıkladı ve böylece hayatlarında yeni bir dönem başladı. Bununla birlikte Hannah Iowa'da kariyer planlarına yeni bir yön verip öğretmen olmaya karar verirken, New York'ta bıraktığı erkek arkadaşı Adam'ın başkasıyla birlikte olduğunu öğrendi. Adam'ın sonradan pişman olması bir şey değiştirmedi ve bu hikaye de sona erdi. Üniversiteden mezun olduktan sonra iş aramaya başlayan Shoshanna ise gerçeklerle yüzleşmek zorunda kaldı: İşsizlik. Eski sevgilisi Ray'in Marnie'den hoşlandığını öğrendikten sonra çok üzülen Shosh için işler daha da kötüye gitti. Marnie birlikte bir müzik grubu oluşturdukları Desi'yle evlilik kararı alınca buna en çok üzülen Ray oldu. Peki ya Jessa? O her zamanki gibi yanlış insanların peşinde sürüklenip durdu. En sonunda da terapist olmaya karar verdi.

Neler Olacak?

Takipçilerinin merakla beklediği Girls'ün beşinci sezonu Marnie'nin düğün günüyle başlıyor. Shoshanna için tünelin sonundaki ışık Tokyo 
olmuştu. Şimdi de onun bu kaotik şehre kolayca uyum sağladığını göreceğiz. Hannah ise Fran ile yeni ve mutlu bir ilişkiye yelken açmış durumda fakat bu ilişkiyle ilgili detaylara yeni sezonda hakim olacağız. Jessa'nın hayatına nasıl bir yön verdiği şimdilik merak konusu. Tüm soruların cevapları dizinin 27 Şubat'ta yayınlanacak açılış bölümünde bizleri bekliyor.

Girls'ün beşinci sezon bölümleri 27 Şubat'tan itibaren cumartesi günleri saat 00.00'da ekrana gelecek.

kaynak: digiturk e-dergi


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER