Fox, Lethal Weapon dizisi için ilk bölüm siparişi verdi

Fox, Lethal Weapon dizisi için ilk bölüm siparişi verdi
Mel Gibson ve Danny Glover'ın başrolünde yer aldığı Lethal Weapon yani Cehennem Silahı filminin televizyona uyarlanacağı ekim ayında belli olmuştu. Fox kanalı bu projenin ilk bölümü için sipariş verdiğini açıkladı.

Bu yeni dizi Teksaslı bir polis ve eski bir deniz komandosu olan Martin Riggs'in merkezine alıyor. Riggs, yakın zamanda eşini kaybediyor. Yeni bir hayata başlamak için Los Angeles'a taşınıyor. Burada Los Angeles polisinden Dedektif Roger Murtaugh ile birlikte çalışmaya başlıyor. Roger, kısa zaman önce ufak bir kalp krizi tehlikesi atlattığından stresten uzak durması gerekiyor. İkili birlikte farklı maceralara atılmaya başlıyor.

Lethal Weapon dizisinde Roger Murtaugh karakterini Damon Wayans, Sr. canlandıracak. Riggs'e kimin hayat vereceği ise henüz belli değil. Forever dizisinin yaratıcısı olan Matt Miller bu projenin senaryosunu kaleme alacak. Miller ayrıca Dan Lin ve Jennifer Gwartz ile birlikte yapımcılık görevi de üstlenecek.

Önümüzdeki sezon için The Exorcist, Cruel Intentions, Taken, Time After Time, Frequency, Training Day ve Nancy Drew gibi birçok filmin televizyona uyarlama çalışmaları devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER