Daniel Craig, Purity ile televizyona dönüyor

Daniel Craig, Purity ile televizyona dönüyor
James Bond rolüyle hayatlarımıza giren Daniel Craig, bir kitap uyarlamasıyla Amerikan televizyonuna geçiş yapmaya hazırlanıyor.

Bu yeni televizyon projesi Jonathan Franzen'in kaleme aldığı Purity kitabından uyarlanıyor. Senaryosunu Franzen ve Todd Field'in kaleme aldığı dizi Pip isminde genç bir kadını merkezine alıyor. Kuzey California'da alışılmadık koşullarda yetişen bu kadın farklı şehirlerde değişik işler yapmaya başlıyor. Onun bu düzensiz iş hayatı ve ilişkileri, farklı insanların hayatına girmesine vesile oluyor.

Bu uyarlama projenin henüz nerede ekrana geleceği bilinmiyor. Showtime, Netflix, FX ve üç farklı mecra da Purity ile ilgileniyor. Scott Rudin yaptığı açıklamada tüm taliplerle görüşmeler gerçekleştirdiklerini, direkt olarak sezon onayı almayı amaçladıklarını dile getirdi. Sektörden farklı kaynaklar yapımcıların 20 bölüm onayı umduklarını söylüyor.

Şimdilik Daniel Craig'in dizide nasıl bir karaktere hayat vereceği bilinmiyor. Yakın zamanda James Bond rolünden vazgeçen oyuncu bu projeyle birlikte televizyona dönmüş olacak. Craig, özellikle 90lı yıllarda İngiliz televizyonunda birçok yapımda yer almıştı ancak bu onun Amerikan televizyonundaki ilk işi olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER