Daredevil'ın 2. sezonundan uzun bir tanıtım paylaşıldı

Daredevil'ın 2. sezonundan uzun bir tanıtım paylaşıldı
Netflix'in sevilen dizisi Daredevil'ın ikinci sezonu için uzun bir tanıtım yayımlandı.

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan dizi New York‘ta yaşayan Daredevil'in şehrini kurtarma mücadelesi konu ediyor. Çocuk yaşta trafik kazası geçiren Matt Murdock, gözlerine dökülen kimyasal maddeler nedeniyle o zamandan beri göremiyor. Ancak bu kimyasal madde ona aynı zamanda yüksek bir algı kabiliyeti kazandırıyor. Avukat olan Matt, gündüzleri hukuki yolları kullanacak geceleri de sokakta kötü adamların peşine düşerek adaleti sağlamaya çalışıyor. Dizide Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Rosario Dawson, Elodie Yung, Jon Bernthal, Stephen Rider gibi isimler rol alıyor.

İki buçuk dakikalık bu tanıtımda bizlere Punisher karakterinin "Sen yarım bir çözümsün. Sen başladığı işi bitiremeyen bir adamsın. Sen bir korkaksın. Benim gibi olmaktan kötü bir gün kadar uzaktasın." sözleri eşlik ediyor. Matt kilisede pedere hala suçlu hissettiğini söylerken, Karen da Punisher gibi adamlara Daredevil'ın varlığının cesaret verdiğini öne sürüyor. Fragmanın sonunda Matt'in geçmişinden gelen Elektra'yı görme fırsatı yakalıyoruz.

Daredevil 13 bölümden oluşan ikinci sezonuyla 18 Mart‘ta ekrana geri dönecek. Paylaşılan yeni tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER