Matt Czuchry da Gilmore Girls'e geri dönüyor

Matt Czuchry da Gilmore Girls'e geri dönüyor
Gilmore Girls dizisinin Netflix aracılığıyla ekrana döneceği geçtiğimiz günlerde kesinleşmişti. Şimdi yeni bölümlere dahil olacak isimler de birer birer belli oluyor.

Amy Sherman-Palladino'nun yarattığı dizi The WBThe CW'da 2000 ile 2007 yılları arasında ekrana gelmişti. Gilmore Girls, anne - kız olan Lorelai ve Rory Gilmore'nin maceralarını konu ediyordu. Şimdi Netflix aracılığıyla devam edecek olan dizide Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson, Kelly Bishop, Sean Gunn ve Keiko Agena gibi isimleri yeniden göreceğimiz belli olmuştu. Ancak Sookie karakterine hayat veren Melissa McCarthy bu ekibe dahil olmamıştı. Sherman-Palladino da McCarthy'ye her zaman kapılarının açık olduğunu, yoğun programı arasında zaman bulursa kendisine sahne yazmaktan keyif alacağını açıklamıştı.

Son olarak bu ekibe Matt Czuchry da dahil oldu. Başarılı oyuncu dizide Logan Huntzberger karakterine hayat vermişti. Logan, beşinci sezondan yedinci sezona kadar Rory Gilmore'un erkek arkadaşı olarak hikayede yer almıştı. Rory'nin evlenme teklifini reddetmesiyle de California'ya doğru yol almıştı. TVLine sitesine konuşan Sherman-Palladino, Rory'nin eski erkek arkadaşlarını geri getirmek istediklerini, şimdiden hikaye akışlarını planladıklarını açıkladı.

Gilmore Girls'ün yeni sezonuna dair bilgiler hala netleşmiş değil. Dizinin kaç bölümle ekrana döneceği hala açıklanmadı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER