Melissa McCarthy, Gilmore Girls hakkında konuştu

Melissa McCarthy, Gilmore Girls hakkında konuştu
Geçtiğimiz günlerde Gilmore Girls dizisinin Netflix aracılığıyla ekrana döneceği kesinleşmişti. Açıklanan oyuncular arasında Melissa McCarthy'nin yer almaması dikkat çekmişti. Oyuncudan bu konuya yönelik bir açıklama geldi.

Amy Sherman-Palladino'nun yarattığı dizide anne - kız olan Lorelai ve Rory Gilmore'nin maceralarını izliyorduk. Netflix'ten yapılan açıklamada da Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson, Kelly Bishop, Sean Gunn ve Keiko Agena gibi isimlerin yeni bölümlerde yer alacağı açıklanmıştı. Ancak bu ekibin içinde Melissa McCarthy'nin olmayışı diziyi sevenlerin dikkatini çekmişti. Son zamanlarda sinemada başarılı bir ilerleyişi olan oyuncunun yeni bölümlerde yer almayacağı düşünülüyordu. McCarthy, Twitter üzerinden hayranlardan birinin konuyla ilgili sorusunu yanıtladı. Attığı tweette "Davetin için teşekkürler ama maalesef kimse bana ya da Sookie'ye Stars Hollow'a dönmek ister misin diye sormadı. Ekibe en iyi dileklerimi gönderiyorum." sözleri yer aldı.

Dizinin yaratıcısı Amy Sherman-Palladino bu gelişme üzerine Sookie karakterine her zaman kapılarının açık olduğunu açıkladı. Eğer McCarthy yoğun programı arasında zaman bulursa kendisine sahne yazmaktan keyif alacağını da sözlerine ekledi.

Şimdilik bu sevilen dizinin çekimlerin ne zaman başlayacağı ya da dizinin ekrana dönüş tarihi bilinmiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER