Heyecanlı Oscar bekleyişi Digiturk’te son bulacak

Heyecanlı Oscar bekleyişi Digiturk’te son bulacak
Merakla beklenen sinema endüstrisinin en önemli ve prestijli etkinliği olan 88. Oscar Töreni, bu yıl yine tüm Digiturk'te olacak.

Yılın en fazla ilgi gören etkinliği Oscar Ödülleri, Digiturk üyelerine açık olarak canlı yayınla Digiturk 1 No’lu kanaldan yayın yapan Moviemax Oscars HD ve Dilediğin Yerde uygulaması üzerinden de izlenebilecek. Tören, Digiturk web sitesi www.digiturk.com.tr üzerinden de herkes tarafından takip edilebilecek.

Türkiye saati ile 28 Şubat’tı 29 Şubat’a bağlayan gece sahiplerini bulacak Oscar Ödülleri öncesinde; Kırmızı Halı geçişi, usta isimlerin sunum ve yorumlarının yer alacağı Oscar gecesine özel stüdyo programı başlayacak.

Sunuculuğunu Yekta Kopan ile Ceyda Düvenci'nin yapacağı özel stüdyo programında; Sinema Eleştirmenleri Mehmet Açar ve Melis Behlil, Oscar Ödül Töreni’ni ve ödül alan yapımları yorumlarken, Moda Editörü ve Stil Danışmanı Ceylan Atınç ile Modacı Tuvana Büyükçınar ise Kırmızı Halı’ya ilişkin değerlendirmeleriyle geceye renk katacak. Gecede pek çok sürpriz ünlü isim de konuk olacak.

Tüm bunların yanında Oscar töreni yayınının tekrarı, 29 Şubat Pazartesi günü Moviemax Oscars HD kanalında tüm gün boyunca yayınlanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER