ABC'den iki komedi dizisi geliyor: Chunk and Bean ve Square Roots

ABC'den iki komedi dizisi geliyor: Chunk and Bean ve Square Roots
Amerika'da ulusal yayın yapan ABC kanalı, ABC Studios'un geliştirdiği iki komedi dizisine ilk bölüm onayı verdi.

Bunlardan ilkinin ismi Chunk and Bean. Ed Herro ve Brian Donovan'ın hem yazıp hem yönettiği bu dizi isminden de anlaşılabileceği gibi Chunk ve Bean karakterlerini merkezine alıyor. Birbirine pek benzemeyen bu ikili alışılmadık bir arkadaşlık kuruyor. Bu ikilinin aileleri de onların yakınında oturuyor. Chunk ve Bean ailelerinin farklı yapılarda olması ve bu kadar yakında oturmasını menfaate çeviriyor. Tek kamera ile çekilecek bu komedi dizisinde Dave Hemingson da yapımcılık görevi üstleniyor.

Kanalın ilk bölüm onayı verdiği diğer projenin adıysa Square Roots. Bu yeni diziyi Black-ish ve The Middle'ın yapımcısı Vijal Patel geliştiriyor. Hikaye, mühendislerle dolu bir aileden gelen bir adamın etrafında dönüyor. İsmi henüz belli olmayan bu karakter kendisine verilen zekayı çevresindeki insanların gündelik problemlerini çözmek için kullanıyor. Çevresindekiler ondan yardım istese de, istemese de... 

ABC kanalının 2017 yılı için hazırladığı yeni projeler arasında Still Star-Crossed, The Jury, Presence, Marvel’s Most Wanted, Downward Dog, Pearl ve Speechless yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER