Matthew Perry, Friends buluşmasına nasıl dahil olacağını açıkladı

Matthew Perry, Friends buluşmasına nasıl dahil olacağını açıkladı
Televizyonun en sevilen komedi dizilerinden Friends'in oyuncularının bir televizyon programında bir araya geleceği geçtiğimiz hafta belli olmuştu. Ardından Matthew Perry'nin bu buluşmaya dahil olamayacağı ortaya çıkmıştı. Ancak tecrübeli oyuncu bir şekilde bu buluşmaya katılacağını açıkladı.

Bilindiği üzere Friends ekibi komedinin efsanevi yönetmeni kabul edilen James Burrows şerefine bir araya gelecek. NBC'de ekrana gelecek özel programda geçtiğimiz günlerde televizyonda 1.000 bölümünü çeken Burrows'un kariyeri kutlanacak. Başta bu etkinliğe tüm Friends oyuncularının eksiksiz katılması bekleniyordu. Ardından Matthew Perry'nin çekimler sırasında Londra'da The End of Longing oyununun provalarına katılacağı ortaya çıkmıştı. Oyuncunun video bağlantıyla buluşmaya dahil olabileceği konuşuluyordu. BBC ve BBC America'da ekrana gelen The Graham Norton Show'a katılan Matthew Perry'ye bu konu da soruldu. Chandler karakterini canlandırmış olan oyuncu durumu "Bu herkesin olmasını umduğu Friends buluşması değil. Onlar Friends'te de yönetmenlik yapan Jim Burrows'un kariyerini kutlayacak. Ekipten beş kişi orada olacak. Ben de onları buradan takdim edeceğim çünkü burada [Londra'da] bir oyunda olacağım." sözleriyle açıkladı.

Bu açıklamaya göre Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer beklendiği gibi bir araya gelecek. Matthew Perry de uzaktan da olsa bu buluşmaya dahil olmaya çalışacak.

Merakla beklenen bu program 24 Ocak'ta çekilecek, 21 Şubat'ta da Amerika'da ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER