Friends oyuncuları yeniden bir araya gelecek

Friends oyuncuları yeniden bir araya gelecek
Televizyon tarihinin en başarılı komedi dizilerinden biri kabul edilen Friends hakkında şimdiye kadar defalarca yeniden çekilecek haberleri yapıldı. Bu haberler bir o kadar kez de yalanlandı. 12 yılın ardından dizinin tüm oyuncu ekibinin yeniden bir araya geleceği açıklandı.

Fakat bu bir araya geliş yeni bölümler ya da sinema filmi şeklinde olmayacak. NBC'nin açıklamasına göre ekip Friends'te de yönetmenlik yapmış olan efsanevi isim James Burrows şerefine toplanacak. Taxi, The Bob Newhart Show ve Cheers gibi sayısız dizide çalışmış olan Burrows yakın zamanda televizyondaki 1.000 bölümünü yönetti. Zamanında Friends'in 15 bölümünü de yönetmiş olan Burrows, yapılan özel yayınla onurlandırılacak. Bu etkinliğe Friends'in oyuncularından Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer'ın da katılması bekleniyor ancak hepsinin orada olacağı şimdilik kesin değil. NBC adına konuşan Robert Greenblatt tüm oyuncuların katılmasını umduklarını ancak durumun hala net olmadığını dile getirdi.

Bu özel yayının yapımcılığını Will and Grace ile tanınan Sean Hayes üstlenecek. Bu sebeple programda Friends'in yanı sıra Will and Grace dizisinden isimlerin de yer alması bekleniyor. Bu özel yayın 21 Şubat Pazar günü ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER