Chris Carter, üçüncü The X-Files filmini çoktan yazdı

Chris Carter, üçüncü The X-Files filmini çoktan yazdı
The X-Files'ın ekrana dönmesine kısa bir zaman kala dizinin yaratıcısı Chris Carter'dan ilginç bir açıklama geldi. Carter, üçüncü The X-Files filmini çoktan kaleme aldığını duyurdu.

Television Critics Association yani Televizyon Eleştirmenleri Derneği kış basın turuna katılan yapımcı ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Konunun yeni bölümlere gelmesiyle birlikte çoktan üçüncü filmi yazdığını söyledi. Carter durumu "Aslında ben üçüncü filmi yazdım. Bunu sadece hikayenin nereye gideceğini merak ettiğim için yaptım. Ardından eşimin senaryoyu okumasına izin verdim. O da televizyona uygun olmadığını söyledi." sözleriyle açıkladı. Bunun yanında film senaryosunun ekrana gelecek altı bölümden bağımsız olduğunu da sözlerine ekledi.

Tüm bunların yanı sıra Carter yeni bölümler için çalışma konusunda oldukça istekli bir tavır sergiledi. Eğer Fox kendisinden isterse, bu konu hakkında yeniden konuşabileceklerini söyledi. 

Şimdilik The X-Files yeni bölümlerinin devamı gelecek mi, belli değil. Fakat dizi altı yeni bölümle 24 Ocak'tan itibaren ekranlara dönecek. Bu bölümler 26 Ocak Salı günü FoxCrime ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER