The Flash, Deathstorm ve Killer Frost'u ağırlayacak

The Flash, Deathstorm ve Killer Frost'u ağırlayacak
DC çizgi romanlarından uyarlanan The Flash, sevilen düşmanları ekrana taşımaya devam ediyor.

The CW kanalında ekrana gelen The Flash, önümüzdeki hafta ikinci sezon bölümleriyle izleyiciyle buluşmaya devam edecek. Dizinin Welcome to Earth-2 ismindeki bir gelecek bölümünde Barry Allen ve ekibi, Dünya-2'ye yolculuğa çıkacak. Burada tanıdık bazı yüzlerin çok farklı hallerini görme fırsatı yakalayacaklar. Bunlardan en dikkat çekenleri Caitlin Snow ve Ronnie Raymond olacak. İkilinin Dünya-2 halleri alıştığımızdan çok farklı...

Çizgi roman sevenlerin yakından tanıdığı Killer Frost ve Deathstorm da bu şekilde hikayeye dahil olacak. Central City'yi kurtarmaya çalışırken ölen Ronnie Raymond (Robbie Amell), Dünya-2'de Firestorm'un kötü versiyonu Deathstorm olacak. Flash ekibinin önemli bir parçası olan Caitlin Snow (Danielle Panabaker) da ismi Killer Frost olan ve buzu kontrol eden bir düşman olarak karşımıza çıkacak.

Şimdilik Welcome to Earth-2 bölümünün ne zaman ekrana geleceği bilinmiyor. The Flash'ın ikinci sezon bölümleri 19 Ocak'tan itibaren The CW'da olacak. Killer Frost ve Deathstorm'un ilk fotoğraflarını ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER