Yeni dizi Billions FX ekranlarında başlıyor

Yeni dizi Billions FX ekranlarında başlıyor

Parayı takip edenlerin çatışmasını izleyeceğimiz, Paul Giamatti ve Damian Lewis’in başrollerinde olduğu merakla beklenen yeni dizi Billions, Amerika yayınından sadece 1 gün sonra, 18 Ocak Pazartesi 22.30’da FX’te başlıyor.

Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncular Paul Giamatti ve Damian Lewis’in başrollerinde yer aldığı sezonun en iddialı yapımlarından Billions ile parayı takip edenlerin çatışması ve çekişmesi, 18 Ocak Pazartesi günü 22.30’da başlıyor. 21. yüzyıl Amerikan rüyasının peşinden koşan, sesi yüksek çıkan güçlü insanların kar ve ihtişam üzerine kurulu hayatı,Amerika yayınından sadece 1 gün sonra FX ekranlarına geliyor.

Billions’ta, Paul Giamatti soğuk kanlı bir savcı olan Chuck Rhoades’u, Damian Lewis ise hırslı ve zeki milyoner Bobby Axelrod’u canlandırıyor. Fakir bir mahallede büyümüş ve zor bir çocukluk geçirmiş Bobby, zekası ve ekonomik öngörüleriyle zengin olmuş, halk tarafından çok sevilen bir iş insanıdır. Amerika Birleşik Devletleri için üst düzey savcılık yapan Chuck ise, Bobby’nin bir açığını yakalayıp onu tutuklatmanın peşine düşer. Modern dünyadaki av-avcı ilişkisini sorgulayan Billions, özellikle New York’un politika ve ekonomideki güç oyunlarına ışık tutuyor. Sesi yüksek çıkan güçlü tarafların, parayı takip eden içgüdüleri ile hareket ettiği bu savaş alanı Billions ile izleyicilerle buluşuyor.

Billions, ilk sezonu ile 18 Ocak’tan itibaren her Pazartesi 22.30’da, Amerika yayınından sadece 1 gün sonra FX’te.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER