Friends buluşması yola bir eksikle devam ediyor

Friends buluşması yola bir eksikle devam ediyor
Geçtiğimiz gün sizlere Friends oyuncularının yeniden bir araya geleceğini müjdelemiştik ancak görünen o ki ekipten bir kişi bu güzel etkinliğe dahil olamayacak.

Daha önce yaptığımız haberde de bahsettiğimiz gibi bu buluşma yeni bölümler ya da sinema filmi şeklinde olmayacak. Aksine, komedinin efsanevi yönetmeni kabul edilen James Burrows şerefine gerçekleşecek. Geçtiğimiz günlerde televizyonda 1.000 bölümünü çeken Burrows, daha önce çalıştığı yapımlardan isimlerin bir araya geldiği bir yayınla onurlandırılacak. Katılımcılar arasında Friends'in altı oyuncusunun da eksiksiz yer alması bekleniyordu ancak işler istendiği gibi ilerlemedi. Dizide Chandler karakterine hayat vermiş olan Matthew Perry bu buluşmada bulunmayacak. Oyuncu çekimlerin yapılacağı dönemde Londra'da The End of Longing oyununun provalarına katılacak. Ancak NBC'nin onu bir şekilde bu etkinliğe dahil etme konusunda inancı devam ediyor. Bu görüntülü bağlantıyla mı olacak, yoksa oyuncu programa özel bir video mu gönderecek merakla bekliyoruz.

Şimdilik ekipte Matthew Perry dışında eksik yok. Merakla beklenen bu program 24 Ocak'ta çekilecek, 21 Şubat'ta da ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER