2 Broke Girls, 5. sezonuyla Dizimax Comedy'de ekrana geliyor

2 Broke Girls, 5. sezonuyla Dizimax Comedy'de ekrana geliyor
Eğlence kaldığı yerde devam ediyor.. Beth Behrs ile Kat Dennings'in başrolde yer aldığı 2 Broke Girls'ün beşinci sezonu 16 Ocak'tan itibaren başlıyor.

Max ve Caroline... Tanıştıkları ilk günden itibaren yaşadıklarıyla izleyiciyi hem güldürdü hem de bazen hayat dersleri verdi. Enerjileri hiç düşmeyen, en zordurumlardan bile fazla yara almadan kurtulmayı başaran ikilinin geçtiğimiz sezonda en çok uğraştığı konu şüphesiz Sophie'nin düğünü oldu. Kimsenin kaç yaşında olduğunu bilmediği çılgın Sophie evlenmeye karar verdi ve o andan itibaren de iki kızı kendine esir etti. Nedime elbisesi sorunundan düğün pastasına kadar bin tane detayla uğraşan Max ve Caroline bir yandan da kendi dükkanlarını çekip çevirmeye çalıştı. Sezon finalinde ise beklenen düğün oldu olmasına ama kızlar gelini mekana ulaştırana kadar akla karayı seçti. Tüm bu badireleri atlattıktan sonra ise çılgın bir kararla gezmek için Paris'e gitmeye karar verdiler.

Bu ay başlayacak olan beşinci sezonda ise bu kez ikilinin dertleri daha büyük olacak. Çünkü binbir zorlukla açıp döndürmeye çalıştıkları mini kek dükkanları kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Ve bu durum iflas gibi bir nedenden değil, yapılmak istenen bir tiyatro salonu nedeniyle ortaya çıkıyor.

Max ve Caroline'ın maceraları 16 Ocak'tan itibaren cumartesi günleri saat 19.00'da Dizimax Comedy ekranlarında olacak.

Kaynak: Digiturk e-dergi


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER