Starz'dan yeni dizi: Pour Vida

Starz'dan yeni dizi: Pour Vida
Starz kanalı Richard Villegas, Jr'ın kısa hikayesine dayanan bir dizi geliştirdiklerini açıkladı. Bu projenin adı Pour Vida olarak duyuruldu. 

Marc Turtletaub, Dan Pasternack ve Erin Keating'in yapımcı olarak görev yapacağı dizi ikiz kardeşlerin hikayesini anlatacak. Brook ve Lyn Hernandez, Batı Los Angeles'ta kendilerini büyüten halalarının mirasını yaşatmak isteyecek. Birlikte Pour Vida isminde bir bar açacaklar. Böylece kendilerini diğer kiracıların binadan atılması önünde tek engel olarak bulacaklar. Böylece sadece halalarının anısının değil Pueblo'nın da ayakta kalmasını sağlayacaklar. Starz bu projede Big Beach TV ile ortak çalışacak.

Starz kanalı adına konuşan Carmi Zlotnik, bu projede televizyonda anlatılmaya değer bir hikaye gördüklerini dile getirdi. Big Beach TV adına Dan Pasternack de benzersiz karakterlerin hikayelerini ekrana taşımak istediklerini açıkladı.

Şimdilik Pour Vida'da kimlerin rol alacağı ya da dizinin ne zaman ekrana geleceği bilinmiyor. Gelişmeleri duyurmaya devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER