TNT, Teen Titans dizi projesinden vazgeçti

TNT, Teen Titans dizi projesinden vazgeçti
TNT, DC çizgi romanlarından uyarlanacak olan Teen Titans projesini aylar öncesinden duyurmuştu. Ancak son gelişmelerle birlikte kanalın bu diziden vazgeçtiği ortaya çıktı.

Television Critics Association yani Televizyon Eleştirmenleri Derneği kış basın turuna TNT adına Kevin Reilly katıldı. Titans isminde olması planlanan projenin ilk bölüm senaryosunu beğenmediklerini, bu sebeple projeden vazgeçtiklerini açıkladı. Akiva Goldsman ve Marc Haimes birlikte kaleme aldığı bölümün hayata geçirilmeye değer bulunmaması gözlerin The CW kanalına dönmesine neden oldu.

Bilindiği üzere televizyondaki DC çizgi roman uyarlaması yapımların çoğu The CW kanalında ekrana geliyor. Arrow'un yapımcısı Marc Guggenheim eski bir röportajında The CW için Young Justice dizisi çekmek istediklerini dile getirmişti. Teen Titans ve Young Justice hikayelerinin genç kahramanları konu etmesiyle örtüştüğü düşünülüyordu. TNT'nin Titans'tan vazgeçmesiyle yapımcı Guggenheim daha önce tanıştığımız Roy Harper, Thea Queen, Wally West gibi karakterlerin yer alacağı yeni bir dizi için düğmeye basabilir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER