Marvel's Most Wanted dizisi ilk bölüm siparişi aldı

Marvel's Most Wanted dizisi ilk bölüm siparişi aldı
Marvel çizgi roman uyarlaması dizileri ekrana taşımaya devam ediyor. Daha önce haberini yaptığımız Bobbi Morse ve Lance Hunter karakterlerini merkezine alacak olan Marvel's Most Wanted dizisi ilk bölüm siparişi almayı başardı.

ABC adına Television Critics Association yani Televizyon Eleştirmenleri Birliği basın turuna katılan Paul Lee, bu yeni proje için pilot bölüm sipariş verdiklerini resmen duyurdu. Yapımcılığını Jeff Bell ve Paul Zbyszewsk'in üstlendiği dizide Adrianne Palicki ve Nick Blood'ın başrolde yer alması bekleniyor. İkili aynı karakterleri Agents of SHIELD dizisinde canlandırıyor. Bu açıdan bakınca Most Wanted'ın bir spin-off projesi olduğunu da söyleyebiliriz.

Paul Lee'nin basın turundaki açıklamaları aynı zamanda iddialı bir pilot bölümün bizi beklediği yönünde oldu. SHIELD'dan ayrılmak için uygun zamanı kollayan Bobbi Morse ve Lance Hunter için yeni maceralar Most Wanted ile başlayacak.

Şimdilik dizi hakkında fazla detay paylaşılmadı ancak ABC kanalının ilk bölümü beğenmesi halinde yeni bir Marvel dizisine daha kavuşacağız.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER