Lucifer Morningstar ile tanışmaya hazır mısınız?

Lucifer Morningstar ile tanışmaya hazır mısınız?
Ocak ayından itibaren Fox ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Lucifer için ana karakterin tanıtıldığı bir video paylaşıldı.

Neil Gaiman ve Sam Kieth'in yarattığı Lucifer Amerikan televizyonunda devam eden çizgi romanları dizi olarak uyarlama furyasının son meyvesi olacak. Dizide cehennemdeki hayattan ve kendisine biçilen görevden sıkılan ve emekli olmaya karar veren şeytan, her şeyi geride bırakıp Los Angeles şehrine yerleşiyor. Burada kendine yeni bir hayat kurduğu sırada sevdiği bir arkadaşı cinayete kurban gidiyor. O da bu davayı çözmek ve arkadaşının katilini bulmak için Los Angeles Polisi'ne yardımcı olmaya başlıyor.

Daha ilk anda ilgimizi çekmeyi başaran Lucifer Morningstar karakterini Miranda, Rush, Merlin gibi dizilerden tanıdığımız Tom Ellis canlandırıyor. Bu yeni yapımda ona Lauren German, Rachael Harris, DB Woodside, Lesley-Ann Brandt, Nicholas Gonzalez ve Scarlett Estevez gibi isimler eşlik ediyor.

Lucifer ilk bölümüyle 25 Ocak günü izleyicilerin karşısına çıkacak. Lucifer Morningstar karakterini Tom Ellis'in ağzından dinlediğimiz videoyu da hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER