Fear the Walking Dead'in 2. sezonu ne zaman başlayacak?

Fear the Walking Dead'in 2. sezonu ne zaman başlayacak?
Yayın hayatına The Walking Dead'in kardeş dizisi olarak başlayan Fear The Walking Dead ikinci sezon bölümleriyle nisan ayında ekrana dönecek.

AMC kanalında yaz aylarında ekrana gelen ilk sezon Los Angeles şehrinde geçiyordu. Dizi, The Walking Dead'de görme şansımız olmayan zombi virüsü salgının başlangıcını ekrana taşıdı. Gizemli salgın başladığında olayları lise rehberlik öğretmeni Madison Clark ve İngilizce öğretmeni Travis Manawa'nın perspektifinden izlemeye başlamıştık. Dizi daha yayın hayatına başlamadan ikinci sezon onayını kapmayı başarmıştı. İlk sezon aldığı reytinglerle AMC kanalını bu karardan dolayı pişman etmedi. 

Cliff Curtis, Kim Dickens, Rubén Blades, Mercedes Mason, Alycia Debnam-Carey, Frank Dillane, Colman Domingo, Lorenzo James Henrie ve Elizabeth Rodriguez gibi isimlerin rol aldığı dizinin ikinci sezonu nisan ayında başlayacak. Baharda ekrana gelen yedi bölümden sonra ara verecek. Geriye kalan 15 bölümün 2016'nın sonlarına doğru izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Yapımcılığını Greg Nicotero, Gale Ann Hurd ve David Alpert gibi isimlerin üstlendiği Fear The Walking Dead, 10 Nisan Pazar günü geri dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER