Sherilyn Fenn, Twin Peaks'in yeni bölümlerinde yer alacak

Sherilyn Fenn, Twin Peaks'in yeni bölümlerinde yer alacak
Showtime kanalında 90lı yılların başında ekrana gelen Twin Peaks'in de ekrana dönen efsane yapımlar kervanına katıldığı uzun zaman önce belli olmuştu. Şimdi de dizinin sevilen oyuncularından Sherilyn Fenn'in bu bölümlerin bir parçası olacağı ortaya çıktı.

David Lynch ve Mark Frost tarafından yaratılan Twin Peaks, 1991 - 1992 yılları arasında izleyicilerle buluşmuştu. Dizinin yeni bölümleri olacağı geçtiğimiz yıl kesinleşmişti. Normalde 2016 yılına hazır olması beklenen dizi, Showtime ve David Lynch'in anlaşma sağlayamamasıyla 2017'ye sarktı. 

Deadline'ın haberine göreyse dizide Audrey Horne rolüyle izlediğimiz Sherilyn Fenn de diziyle birlikte geri dönen karakterler arasında yer alacak. Henüz resmi bir açıklama yok ancak Deadline'ın haberinde karakterin yeni bölümlerde büyük bir yeri olacağı söyleniyor. Twin Peaks'te Kyle MacLachlan, Miguel Ferrer, Sheryl Lee, David Patrick Kelly, Richard Beymer gibi isimlerin yeniden görülmesi bekleniyor. 

Merakla beklenen dizinin senaryosunu Lynch ve Frost birlikte kaleme alacak. Bunun yanı sıra David Lynch yeni bölümlerin tamamının yönetmeni olarak da karşımıza çıkacak. Dizinin tam olarak ne zaman ekrana döneceğiyse hala belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER