Tamer Karadağlı'dan yeni dizi: Pamuk Prens

Tamer Karadağlı'dan yeni dizi: Pamuk Prens
Çocuklar Duymasın dizisinde efsane haline gelen ''Taşfırın Erkeği'' karakteriyle tanıdığımız Tamer Karadağlı yeni dizisi ''Pamuk Prens'' ile ekrana dönmeye hazırlanıyormuş. Yapımcılığını MinT Yapım'ın üstlendiği dizinin senaryosunu Birol Güven kaleme alıyor. Dizi hakkında ilk bilgileri şubat ayında Sabah Gazetesi televizyon yazarı Yüksel Aytuğ kaleme almıştı. 

Birol Güven düğmeye basmış olmalı ki bu gün Pamuk Prens için bir tanıtım yayınlandı. Tanıtımdan anladığımıza göre herkesin kendini canlandırdığı projede hikaye Birol Güven'in bir dizi projesi yazması ve başrolünde de Tamer Karadağlı'yı oynatmaya karar vermesiyle başlıyor. Türü de herhalde "dokümanter komedi" olacak. Dizide Tamer Karadağlı'nın yanısıra eski eşi Arzu Balkan, Birol Güven, Müfit Can Saçıntı gibi birçok ünlü isim rol alıyormuş.

Ne yazık ki fikir özgün değil. Tanıtıma bakınca Friends dizisinden tanıdığımız oyuncu Matt LeBlanc'in rol aldığı Episodes'in aynısı gibi duruyor. Hatta Episodes'in de temel şakaları Matt'in çapkınlıklarını konu alır.. Anladığımız kadarıyla Tamer Karadağlı da bu dizide kendisinin "abartılmış" versiyonunu oynuyor. Yabancı örneklere bakarsak bir de "Doll & Em" dizisi var, orada da Emily Mortimer kendini oynuyor, dizide Harvey Weinstein bile konuk. Bakalım Türk seyircisi bu uyarlama fikri izlemeyi sevecek mi?

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER