FoxCrime yeni yıla Homeland ve Limitless maratonuyla giriyor

FoxCrime yeni yıla Homeland ve Limitless maratonuyla giriyor
FoxCrime yeni yıla girerken sezonun ilgi gören yapımlarını yeniden izleyicilerle buluşturuyor. Maraton 31 Aralık Perşembe günü saat 14.00'te Homeland ile başlıyor. 1 Ocak Cuma günü 11.45'te Limitless ile devam ediyor. 

Homeland'in beşinci sezonunda Islamabad'daki başkonsolosluğa yapılan saldırı üzerinden neredeyse iki yıl geçiyor. Carrie, CIA'deki işini bırakıyor. Berlin'de kendine yeni bir hayat kuran Carrie, özel sektörde güvenlik uzmanı olarak çalışmaya başlıyor. Ancak bu huzur ortamı yeni patronundan gelen bir istekle bozuluyor. Arkasında bıraktığı tehlikeli dünyaya doğru ilerlemeye başlıyor. 

Bu sezon ekrana gelmeye başlayan Limitless, aynı isimdeki 2011 yapımı filme devam niteliği taşıyor. NZT-48 isimli uyuşturucu maddenin başka birinin, Brian Finch'in eline geçiyor. Brian, bu uyuşturucuyu kullanmaya başlayınca zihnini daha etkili bir şekilde kullanabildiğini, imkansız olduğuna inandığı şeyleri yapabildiğini fark ediyor. Ancak bunun farkına varan bir tek kendisi olmuyor. FBI da onun bu zekasını kendileri için kullanmaya karar veriyor. Böylece bir yandan Brian FBI için çalışırken, bir yandan da FBI Brian'ın NZT gizemini çözmeye çabalıyor.

Homeland'in beşinci sezonu 31 Aralık Perşembe günü saat 14.00'te FoxCrime'da ekrana gelmeye başlıyor. Ardından maraton 1 Ocak Cuma günü 11.45'te Limitless ile devam ediyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER