Bones'un 9. sezonu FX'te başlıyor

Bones'un 9. sezonu FX'te başlıyor
Barry Josephson ve Hart Hanson’ın yapımcılığı ile Angel dizisinden tanıdığımız David Boreanaz’ın başrolde olduğu Bones, gerçek hayattan esinlenilerek çekilmiş bir dizi olmasıyla dikkat çekiyor. Bu ilgi çekici yapımın dokuzuncu sezonu FX ekranlarında başlıyor.

Bir antropolog ve roman yazarı olan Dr. Temperance Brennan, Jeffersonian Institution’da, kurbanların kemiklerini inceleyerek cinayetleri çözümlemeye çalışıyor. Kimlik belirlemede standart metotlar işe yaramaz olduğunda, adli tıp ekipleri Brennan’dan yardım istiyor. Özel ajan Seeley Booth ile profösyonel bir ekip gibi çalışsalar da, ilk günden beri aralarındaki kimyaları en baştan beri kendini belli ediyor. Cinayet çözümlerinde son teknolojileri kullanarak ilerleyen bu ekibin maceraları dokuzuncu sezonda devam ediyor.

Fox'un bu uzun soluklu dizisinde Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne, Tamara Taylor ve John Francis Daley gibi isimler rol alıyor.

Bones'un dokuzuncu sezonu The Secrets In The Proposal isimli ilk bölümüyle 29 Aralık günü saat 19.45'te FX ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER