Legends of Tomorrow'da White Canary'ye yeni sevgili geliyor

Legends of Tomorrow'da White Canary'ye yeni sevgili geliyor
The CW kanalının yeni çizgi roman uyarlaması Legends of Tomorrow, oyuncu kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Son olarak Ali Liebert'in dizide rol alacağı belli oldu.

Daha önce Strange Empire, Lost Girl, Bomb Girls, Harper's Island ve Kyle XY gibi yapımlarda rol alan oyuncu şimdi de Lindsay Carlisle karakterini canlandıracak. 50li yıllarda ideal kadın imajı çizmeye çabalayan Lindsay, lezbiyen olduğunu herkesten gizleyerek yaşayacak. Farklı cinsel tercihlerinden dolayı kafa karışıklığı yaşarken yolu Sara ile kesişecek. Böylece gelecekten gelen Sara ve Lindsay arasında bir ilişki başlayacak. 

Hikayeye yeni bir aşk ilişkisinin dahil edilmesiyle birlikte Nyssa Al Ghul'u Legends of Tomorrow'da görmeyeceğimiz tahmin ediliyor. Bilindiği üzere Sara'nın League of Assassins günlerinde Nyssa ile arasında Ra's al Ghul'un onaylamadığı bir ilişki söz konusuydu. Ancak Nyssa, Sara'nın ölümden döndürülmesine karşı çıkmıştı. Bu durumun da ikilinin arasına soğukluk girmesinde etkili olduğu düşünülüyor.

Yapımcılığını Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Marc Guggenheim'ın üstlendiği dizide Arthur Darvill, Caity Lotz, Victor Garber, Wentworth Miller, Dominic Purcell, Brandon Routh, Ciara Renée, Falk Hentschel, Franz Drameh ve Casper Crump gibi isimler rol alıyor.

Merakla beklenen Legends of Tomorrow, 21 Ocak'tan itibaren The CW'da ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER