Orlando Bloom, Hindistan'dan sınır dışı edildi

Orlando Bloom, Hindistan'dan sınır dışı edildi
Ünlü oyuncu Orlando Bloom, bir vize karışıklığı sebebiyle Hindistan'dan sınır dışı edildi. Üstelik Hollywood yıldızı ülkeye bizzat Hindistan hükümeti tarafından davet edilmişti. 

Yapılan haberlere göre Bloom, Hindistan'ın Delhi şehrine gelmişti. Ancak 19 Aralık'ta Gandhi Uluslararası Havalimanı'na vardığında elektronik turist vizesindeki eksiklerden dolayı ülkeye kabul edilmedi. The Lord of the Rings ve Hobbit filmlerinde rol alan oyuncunun aylar önce internet üzerinden vize almak için başvurduğu ve bu talebinin reddedildiğini ise ülkeye geldiğinde öğrendiği söyleniyor.

Daha sonra Orlando Bloom'un ülkeye Akhilesh Yadav tarafından davet edildiği ve ziyaretinin amacının Hindistan turizmini desteklemek olduğu ortaya çıktı. The Mail Today in India'ya konuşan bir havaalanı yetkilisi oyuncunun göçmen bölümünde çalışan memurların küstah tavrından ve bu durumun ülkenin imajını da kötü etkilediği yönünde açıklamalar yaptı.

Hava alanında yaşanan karmaşa sonunda ünlü oyuncu Hindistan'a ayak bastıktan kısa bir süre sonra Birleşik Krallık'a dönmek zorunda kaldı. Ancak ertesi gün Bakan Sushma Swaraj'ın gerekli güven mektubunu sağlamasıyla geri döndü.  Önceden planlandığı gibi tam 45 dakika süren turistik gezisini tamamladı.

Bloom'un bütün yaşadıklarına rağmen Hindistan'a dönmesi de büyük şaşkınlık ve memnuniyet yarattı. Hindistan'daki birçok kaynak bunu hiçbir Bollywood yıldızının yapmayacağını dile getirdi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER