Ölümcül Deney filminin çekiminde yaralanan Olivia Jackson kolunu kaybedecek...

Ölümcül Deney filminin çekiminde yaralanan Olivia Jackson kolunu kaybedecek...
32 yaşındaki İngiliz dublör Olivia Jackson, geçtiğimiz eylül ayında Ölümcül Deney: Son Bölüm filminin Afrika'daki çekimlerinde yaralanmıştı. Uzun süre komada kalan kadının kolunu kaybedeceği ortaya çıktı.

Star Wars: The Force Awakens, Guardians of The Galaxy, Mortdecai, Mad Max: Fury Road gibi filmlerde de çalışan Jackson iki hafta boyunca komada tutulmuştu. Kaza sonrası kolundan, omzundan ve yüzünden yaralandığı ortaya çıkmıştı. Birkaç gün önce sağlık durumu hakkında The Sun'a açıklama yapan Jackson, yüzünde de kalıcı izler olacağını açıkladı. Yeniden eski yüzüne sahip olmak istediğini ancak yine de hayatta olduğu için mutlu olduğunu dile getiren oyuncu bununla birlikte sol kolunu kaybedeceğini de duyurdu. Ölümcül Deney filminin çekimleri sırasında gerçekleşen kazada Olivia Jackson'ın motorsiklet kullandığı söyleniyor. Oyuncu çekimler esnasında kamerayı taşıyan çelik kolun arıza yaparak kullandığı motora çarpması yüzünden kaza geçirmişti. Kazanın bir dublör hatası olmadığı da açıklandı.

Olivia Jackson'ın geçirdiği kazadan sonra Ölümcül Deney filmlerinin başrol oyuncusu Milla Jovovich, çok üzgün olduğunu dile getiren bir açıklama yapmıştı. Bunun yanında Jackson'ın kendisi gibi dublör olan eşi David Grant da eşine devamlı destek olmasıyla dikkat çekti.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER