WOWOW, Blindspot'un Japonya yayın haklarını aldı

WOWOW, Blindspot'un Japonya yayın haklarını aldı
Japonya'nın ödemeli televizyon hizmeti veren firmalarından WOWOW, bu sezonun popüler dizilerinden Blindspot'un yayın haklarını aldığını duyurdu.

Geçtiğimiz aylarda NBC'den ikinci sezon onayı almayı başaran dizide Sullivan Stapleton (300: Rise of An Empire, Gangster Squad, Animal Kingdom), Jaimie Alexander (Thor films, The Last Stand), Rob Brown (Treme, The Dark Knight Rises, Coach Carter), Audrey Esparza (Public Morals, Black Box), Ashley Johnson (The Killing), Ukweli Roach (The Royals) ve Marianne Jean-Baptiste (Without a Trace) gibi isimler rol alıyor.

Bu aksiyon dolu dizi FBI ajanı Kurt Weller'ın New York'taki Times Meydanı'nda çıplak olarak bulunan bir kadının davasına dahil olmasıyla başlıyor. Tüm vücudu gizemli dövmeleler kaplı olan kadının sırtında Kurt Weller'ın ismi yazıyor. Weller, ismini Jane Doe koydukları bu kadının geçmişine dair gizemleri çözmek için FBI'daki ekibiyle birlikte uğraşmaya başlıyor. Kısa zamanda Jane'in vücudundaki dövmelerin yakında gerçekleşecek olaylara işaret ettiği anlaşılıyor. Bunun yanında Jane, her fırsatta yeni bir yeteneğinin olduğunu ortaya koyuyor. Böylece durum daha da gizemli bir hal alıyor.

Berlanti Productions ve Warner Bros. Television ortak yapımı olan Blindspot, Japonya'da mayıs ayında ekrana gelmeye başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER