The Man in the High Castle, Amazon'un en fazla izlenen dizisi oldu

The Man in the High Castle, Amazon'un en fazla izlenen dizisi oldu
Amazon'un orijinal yapımlarından The Man in the High Castle dizisinin online platformun en fazla izlenen dizisi olduğu açıklandı.

Daha yeni ikinci sezon onayı aldığı duyurulan dizi Philip K. Dick'in aynı isimli romanından ekrana uyarlandı. Tarihin akışına alternatif bir bakış açısı sunan hikayede Amerika İkinci Dünya Savaşı'nı kaybetse neler olabilirdi sorusu konu ediliyor. 1960larda geçen dizide Amerika'nın doğusunu Nazi Almanları, batısınıysa Japonya idare ediyor. Ancak aslen iki ülke de birbirini o topraklarda istemiyor.

Senaryosunu Frank Spotnitz'in kaleme aldığı dizinin ilk bölümü 20 Kasım'da ekrana gelmişti. O zamandan bu yana The Man in the High Castle, Amazon'un orijinal işleri içinde en fazla izlenen yapım olmayı başardı. Amazon şimdiye kadar üye sayısını ya da hangi dizisinin ne kadar izlendiğini hiçbir şekilde açıklamadı. Bu sebeple The Man in the High Castle'ı izleyenlerin tam sayısı da bilinmiyor. Yapılan açıklama sadece dizinin en fazla izlenen orijinal yapım olduğunu içeriyor.

Alexa Davalos, Rupert Evans, Rufus Sewell ve Joel de la Fuente gibi isimlerin rol aldığı Man in the High Castle, 10 bölümlük ikinci sezonunun 2016 yılında izleyicilerle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER