Legends of Tomorrow için karakter posterleri paylaşıldı

Legends of Tomorrow için karakter posterleri paylaşıldı
DC çizgi romanlarından ekrana uyarlanan Legends of Tomorrow yayın hayatına ocak ayında başlayacak. Geri sayım devam ederken dizide göreceğimiz kahramanların yer aldığı karakter posterleri izleyicilerin beğenisine sunuldu.

The Flash ve Arrow'la aynı evrende geçecek olan bu dizide kahramanlarımız Rip Hunter tarafından bir araya getiriliyor. Gelecekten gelen Rip Hunter, Dünya'ya hakim bir diktatöre dönüşen Vandal Savage'i güçlenmeden önce durdurmak istiyor. Bunun için de Ray Palmer (The Atom), Sara Lance (White Canary), Mick Rory (Heat Wave), Leonard Snart (Captain Cold), Martin Stein (Firestorm), Jay Jackson (Firestorm), Kendra Saunders (Hawkgirl) ve Carter Hall'ı (Hawkman) bir araya getiriyor. Bu kahramanlar hep birlikte zamanda yolculuk yaparak geleceği değiştirmeye çalışıyor.

Legends of Tomorrow'da Arthur Darvill, Caity Lotz, Victor Garber, Wentworth Miller, Dominic Purcell, Brandon Routh,  Renée, Falk Hentschel, Franz Drameh ve Casper Crump gibi isimler rol alıyor.

Merak uyandırmayı başaran Legends of Tomorrow, 21 Ocak Perşembe günü yayın hayatına başlayacak. Geri kalan karakterlerin posterlerini ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER