The Walking Dead: Negan'ın adı ilk kez anılıyor

The Walking Dead: Negan'ın adı ilk kez anılıyor
AMC'nin başarılı yapımlarından The Walking Dead geçtiğimiz günlerde altıncı sezonuna ara verdi. Yeni bölümler şubat ayında devam edecek. Ancak dizi hala adından söz ettirmeye devam ediyor.

The Walking Dead'in konuşulmasındaki en önemli etkenlerden biri Negan'ın diziye dahil olacağı haberleri... Bu karakteri Jeffrey Dean Morgan'ın canlandıracağı bir süre önce belli oldu. Üzerine Morgan, çizgi romanlarda tanıyıp sevdiğimiz karakteri hakkıyla canlandırmak istediğini söyledi. Yaptığı açıklamalarda "Amacımız bu karakteri çizgi romandan ekrana sıçramış şekilde ekrana taşıyabilmek. Çünkü Negan'ın nasıl biri olduğu oldukça önemli. Negan, olabildiğince orijinaline bağlı tutmak isteyeceğiniz bir karakter. Aynı zamanda ben de onu olduğu gibi canlandırmak istiyorum." sözlerine yer vermişti.

Öte yandan The Walking Dead'in sezon arası finalinde de Negan'ın adı ilk kez anıldı. Bu da hayranlar arasında büyük bir heyecan yarattı. Özellikle uyarıyoruz, eğer The Walking Dead'in altıncı sezon sekizinci bölümünü izlemediyseniz aşağıdaki videoyu es geçin. İzlediyseniz, Negan'ın adının anıldığı ilk anı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER