Jimmy De Ville ile Motor Tutkunları, Discovery Channel'da!

Jimmy De Ville ile Motor Tutkunları, Discovery Channel'da!

Mühendis ve mucit olan Jimmy De Ville tüm hayatını motorların sınırını zorlamaya adamıştır. Onun eğlence anlayışı hurdalıkları karıştırmak, ve kurtarılmış motor parçalarından akla gelmeyecek taşıtlar geliştirmek. Macera ve mühendislik onun hayatının bir parçası.

Jimmy modern dünyada aslında 3 tane icadın olduğuna inanıyor: bilgisayarlar, silahlar ve onun tutkusu olan motorlar. Devrimci mühendislik harikalarını dünyanın gözü önüne sermeyi çok seviyor: Bütün bir ülkeyi ayaklandıran motorlar, tüm bir populasyonun erişimini sağlayan motorlar, savaşları kazanmakta yardımcı olan ve hayatları değiştiren motorlar. Her birinin arkasında yenilikçi üretim yöntemleri ve bir öncesinden daha dayanıklı ve daha kuvvetli bir hale getiren dahi mucitleri ve hikayeleri yer alıyor. Jimmy, hayatı boyunca eğlence için farklı motorları parçalayıp, yeniden bir araya getirmiş ve en büyük başarıları mühendislikten araba yarışçısına, maceraperestten askere kadar sıralanıyor.

Jimmy De Ville'nin sunumuyla Motor Tutkunları, 18 Aralık'tan itibaren cuma günleri saat 23.30'da ekrana gelmeye başlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER