Kazanmanın Yolları Nat Geo’da ekranlara geliyor

Kazanmanın Yolları Nat Geo’da ekranlara geliyor
Daha hızlı, daha akıllı ve daha başarılı olarak insanların hayran kalacağı birine dönüşmenin formülü Kazanmanın Yolları ile ekranlara geliyor. 

Hayatın her alanında daha iyi olmanın püf noktaların verileceği Kazanmanın Yolları, Tim Shaw’ın sunumuyla 13 Aralık’tan itibaren her pazar günü saat 23.00’de National Geographic Channel’da başlıyor. Biraz matematik, fizik, kimya ve psikoloji bilgisi, biraz da şans ve doğru zamanlama ile diğer insanlara fark ettirmeden “Kazanmanın Yolları”nın öğrenileceği program izleyicilere ilham veriyor.

Kazanmanın Yolları, ofis yaşamında zirveye yükselmek, birinciliğe giden o golü atmak veya kritik bir yere park ederken bir daha asla sorun yaşamamak için izleyicilere rehber oluyor. Programda başarıya giden yöntemlerin arkasında yatan bilimsel nedenler anlatıcı tarafından izleyiciyle paylaşılıyor. Açıklanan gerçekler, aynı koşullarda büyümüş, tek yumurta ikizi kardeşlerin canlandırmasıyla da eğlenceli bir şekilde hayata geçiriliyor.

Kazanmanın Yolları, 13 Aralık’tan itibaren her pazar günü saat 23.00’de National Geographic Channel’da izleyicilerle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER