Jeffrey Dean Morgan, Negan karakterinin hakkını vermek istiyor

Jeffrey Dean Morgan, Negan karakterinin hakkını vermek istiyor
AMC'nin sevilen dizilerinden The Walking Dead'in kadrosuna Jeffrey Dean Morgan'ı kattığı kasım ayında belli olmuştu. Başarılı oyuncunun çizgi romanı takip edenlerce tanınan meşhur Negan karakterini canlandıracağı açıklanmıştı.

Bu haberle birlikte hayranlar Negan karakterinin çizgi romandan beyaz ekrana nasıl aktarılacağını merak ediyor. Negan, özellikle her ağzını açışında küfürlü konuşmasıyla dikkat çekiyor. Onun bu özelliğinin ekrana nasıl yansıtılacağı daha şimdiden tartışma konusu oldu. AMC'nin yayın politikası sebebiyle karakter çizgi romandan farklı bir hale bürünebilir. Ancak Jeffrey Dean Morgan, bu konuda en az The Walking Dead hayranları kadar hassas görünüyor. Oyuncu yaptığı açıklamada karakteri gerçeğe yakın yansıtabilmek için AMC'ye baskı yapacaklarını söyledi. Bunun şimdilik bir sorun olmadığını çünkü görüşmelere devam ettiklerini belirtti. Sözlerine "Amacımız bu karakteri çizgi romandan ekrana sıçramış şekilde ekrana taşıyabilmek. Çünkü Negan'ın nasıl biri olduğu oldukça önemli. Negan, olabildiğince orijinaline bağlı tutmak isteyeceğiniz bir karakter. Aynı zamanda ben de onu olduğu gibi canlandırmak istiyorum." şeklinde devam etti.

Jeffrey Dean Morgan'ın bu kararlı ve hassas tavrı hayranlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Ancak Negan karakterinin ekrana nasıl aktarılacağı konusunda son kararı kanal verecek. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER