Altın Küre'ye FIC Dizilerinden dokuz aday!

Altın Küre'ye FIC Dizilerinden dokuz aday!

73. kez gerçekleşecek olan Altın Küre Ödülleri’nin heyecanla beklenen aday listesinde yer alan yapımlar arasında Fox International Channels da dokuz dizisiyle yer alıyor. Oscar’ın habercisi olarak kabul edilen, Hollywood Yabancı Basın Birliği tarafından düzenlenen Altın Küre Ödül Töreni’nde anons edilecek FIC dizileri American Horror Story: Hotel, Empire, The Affair, Crazy Ex-Girlfriend, The Grinder, Jane The Virgin, Penny Dreadful, Ray Donovan ve Scream Queens oldu. Sinema ve televizyon dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Altın Küre Ödülleri’nin adaylarının açıklandığı yayın foxlife.com.tr adresinde de canlı olarak yayınlandı.

FoxLife'ın asabi dizisi Empire dramada En İyi TV Dizisi’ne aday gösterilirken dizinin gösterişli aktristi Taraji P. Henson dramada En İyi Kadın Oyuncu adayları arasında yerini aldı. FX’in gizemli yapımlarından olan Penny Dreadful’da yer alan ünlü oyuncu Eva Green de dramada En İyi Kadın Oyuncu adaylarından biri oldu. Karanlık dünyası ile izleyicileri büyüleyen FX dizisi Ray Donovan’ın güçlü oyuncusu Liev Schreiber dramada En İyi Erkek Oyuncu adayı olurken komedi ve müzikal türünde En İyi Kadın Oyuncu adayları arasında ise Crazy Ex-Girlfriend’den Rachel Bloom aday listesine adını yazdırdı.

Scream Queens’ten Jamie Lee Curtis ve Jane The Virgin’in başrol oyuncusu Gina Rodriguez de bu yılın aday listelerinde yerini aldı. Komedi ve müzikal türünde En İyi Erkek Oyuncu aday listesine ise FoxLife’ın yeni dizisi The Grinder’ın neşeli oyuncusu Rob Lowe’nin de ismi yazıldı.

En İyi Kısa TV Serisi veya Filmi dalında En İyi Kadın Oyuncu olarak FX’in efsane dizisi American Horror Story: Hotel’in efsane oyuncusu Lady Gaga aday gösterildi. Son zamanların ses getiren dramalarından biri olan FoxLife dizisi The Affair’in başarılı oyuncusu Maura Tierney de En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu olarak aday gösterildi.

Ricky Gervais’in sunacağı 73. Altın Küre Ödül Töreni 10 Ocak’ı 11 Ocak’a bağlayan gece FoxLife’ta Beverly Hilton Otel’den canlı olarak yayınlanacak. Gecede iki Altın Küre ödüllü sanatçı Denzel Washington’a “Cecil B. DeMille Onur Ödülü” de verilecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER