Steven Moffat, Doctor Who'nun 9. sezon finali hakkında konuştu

Steven Moffat, Doctor Who'nun 9. sezon finali hakkında konuştu
Televizyonun en uzun ömürlü işlerinden biri olan Doctor Who, yeni serinin dokuzuncu sezon finaline ulaştı. Baş yazar Steven Moffat, geçtiğimiz hafta Heaven Sent bölümüyle izleyicilerin merakını körükleyen dizinin sezon finali hakkında konuştu.

Yol arkadaşı Clara Oswald'a elveda diyen 12. Doktor mücadelesinde yalnız kalmış durumda. Sezon finalinde neler yaşanacağıysa büyük merak uyandırıyor. Entertainment Weekly, dizinin dokuzuncu sezon finali için Doctor Who'nun baş yazarı Steven Moffat ile konuştu. Moffat, "Hell Bent bölümü umarım izleyicileri hem memnun edecek hem de biraz harap edecek. Bölümde oldukça duygusal şeyler yer alıyor. Hikaye biraz karanlıklaşıyor." sözleriyle bölümü özetledi.

Öte yandan Entertainment Weekly ekibi sezon finalinde Clara Oswald'ı görüp görmeyeceğimizi de sordu. Jenna Coleman diziye Face the Raven isimli bölümde veda etti. Ancak bir sonraki bölüm olan Heaven Sent'te de kısa da olsa göründü. Şimdi hayranlar onun sezon finalinde yer alıp almayacağını merak ediyor. Ancak hikaye üzerinden merak uyandırmayı seven Steven Moffat bu soruya yanıt vermemeyi seçti. Bu da merakımızın daha da artmasına neden oldu.

Hell Bent bölümü bu akşam BBC'de ekrana gelecek. Sezon finalinin tanıtımını aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER