Madam Secretary 2. sezonu ile FoxLife’ta başlıyor

Madam Secretary 2. sezonu ile FoxLife’ta başlıyor

İzleyicileri birçok sürprizin beklediği Madam Secretary ikinci sezon bölümleri ile 10 Aralık Perşembe günü saat 21.10’da FoxLife’ta olacak.

Başarılı oyuncu Téa Leoni’nin başrolünde olduğu Madam Secretary ikinci sezonu ve sürpriz konukları ile FoxLife ekranlarında başlıyor. Yeni sezonda Oscar ödüllü usta oyuncu Morgan Freeman dizinin bir bölümünde hem konuk oyuncu oluyor, hem de yönetmen koltuğunda oturuyor. İlk kadın Amerikan Dışişleri Bakanı olan Madeleine Albright ise yeni sezonda gerçek hayattaki rolünü canlandırarak izleyicileri şaşırtıyor.

Madam Secretary olarak izlediğimiz Elizabeth’in kocasını korumak için verdiği ifadeyle bir kriz ortamında sonlanan birinci sezon ardından heyecan kaldığı yerden devam ediyor. İlk bölümde, Elizabeth eski Dışişleri Bakanı Madeleine Albright’ın tavsiyesi üzerine, Başkan Dalton’un Afganistan’da kaçırılan bir Dışişleri Bakanlığı çalışanın ülkeye güvenli bir şekilde dönmesiyle ilgili önerisini reddetmeye karar verir. Diğer yandan, Henry ise öğrencisi Dmitri’yi Amerikan Hükümeti’ni gizlice gözetlemesi için ikna etmenin bir yolunu bulması gerekmektedir. Tansiyonu yüksek bir bölümle başlayan ikinci sezon gelecek bölümlerin de habercisi oluyor.

Madam Secretary ikinci sezonuyla 10 Aralık Perşembe günü saat 21.10’da FoxLife ekranlarına geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER