The Flash ve Arrow ortak bölümleri bu hafta ekrana geliyor

The Flash ve Arrow ortak bölümleri bu hafta ekrana geliyor
The CW kanalında ekrana gelen Arrow ve The Flash dizileri gelenekselleşen ortak bölümleriyle bu hafta izleyici karşısına çıkacak.

DC çizgi romanlarından uyarlanan bu iki dizi aynı evrende geçiyor. The Flash, Central City'de yaşayan ve kendini adalete adayan Barry Allen'ın hikayesini anlatıyor. Arrow ise eski bir milyoner olan Oliver Queen'in Star City'yi kötülere karşı koruma hikayesini konu ediyor. İki dizi ilk olarak geçtiğimiz yıl ortak iki bölümde buluşmuştu. Bunlardan biri The Flash'ta, diğeri Arrow'da yer almıştı. Bu yıl da yine aynı sistem izlenecek. İkili bölümün ilk parçası The Flash'ın ikinci sezonuna dahil olacak. Burada başlayan hikaye bir sonraki akşam Arrow'da devam edecek.

The Flash'ta izleyeceğimiz bölümün adı Legends of Today olacak. Central City’e gelen Vandal Savage, Kendra Saunders'ı hedef alacak. Vandal’ın saldırısına uğrayan Kendra ve Cisco çareyi Barry’den yardım istemekte bulacak. Vandal’ın ne denli tehlikeli olduğunu anlayan Barry, Kendra’yı Star City’e götürecek. Böylece iki dizi yeniden bir araya gelecek.

Ardından hikaye Arrow'un Legends of Yesterday bölümüyle devam edecek. Oliver ve Barry, Kendra Saunders ve Carter Hall'ı farklı bir mekana aktaracak. Bu sırada Vandal Savage'i yenmenin bir yolunu bulmaya çabalayacaklar. Malcolm Merlyn onlara Vandal Savage ile bir görüşme ayarlayacak. Ancak işler planlandığı gibi gitmeyecek.

The Flash, ikinci sezonuyla Amerika'da salı akşamları ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümleri Amerika yayınından 48 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de e2'de yayımlanıyor. Arrow ise Amerika'da  çarşamba akşamları izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümler Türk izleyicisiyle Amerika'dan 24 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi'da ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER