Colony dizisi için yepyeni posterler paylaşıldı

Colony dizisi için yepyeni posterler paylaşıldı
USA Network'te ekrana gelecek olan yeni dizi Colony için ilgi çekici posterler izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Colony, yakın bir gelecekte geçiyor. Bu gerçeklikte gizemli bir grup, Dünya'yı ve insanlığı kolonileştirmiş. İnsanlar kaynağını bilmedikleri yeni bir ideolojik düzen altında yaşamaya çabalıyor. Biz hikayeye Los Angeles'ta yaşayan Bowman ailesiyle birlikte şahit oluyoruz. Bu sürecin başlangıcında Bowman ailesi üç çocuğundan birinden ayrı düşüyor. Eski bir FBI ajanı olan Will Bowman ve karısı Katie, çocuklarını geri almak için her yolu dene konusunda kararlı bir çift olarak dikkat çekiyor. Onların bu çabası başarısız oluyor. Ancak bu yeni düzenin güçlü isimlerinden Proxy Snyder, yakalanan Will'e bir teklifte bulunuyor. Eğer Bowman ailesi bu yeni düzenin yanında yer alırlarsa çocuklarına kavuşabilecek. Böylece aileyi alınması gereken çok zorlu bir karar bekliyor.

Yapımcılığını Carlton Cuse ve Ryan Condal'ın üstlendiği dizide Josh Holloway, Sarah Wayne Callies, Peter Jacobson ve Amanda Righetti gibi isimler rol alıyor.

Colony'nin ilk bölümüyle 14 Ocak'ta ekrana gelmesi bekleniyor. Dizi için paylaşılan posterleri ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER