Jane The Virgin'in yaratıcısı Jennie Snyder Urman'dan ipuçları geldi

Jane The Virgin'in yaratıcısı Jennie Snyder Urman'dan ipuçları geldi
Yayın hayatına geçtiğimiz sezon başlayan ve çok sevilen Jane The Virgin, ikinci sezonuyla ekrana döndü. Dizinin sezon finalinde ve yeni bölümünde yaşananlar birçok yeni olaya kapı açtı. Üstelik hikayeye bir de bilinmeyen bir düşman dahil oldu. Peki bizleri yeni bölümlerde neler bekliyor? Dizinin yaratıcısı Jennie Snyder Urman ilk ipuçlarını Entertainment Weekly ile gerçekleştirdiği bir röportajda paylaştı.

Röportaja geçmeden önce belirtmekte yarar var, sezon finalini ya da yeni bölümü izlemediyseniz sorular ya da cevaplar sizin için keyif kaçırıcı detaylar içerebilir.

EW: Bence Gina yeni anne olmuş bir karakteri canlandırmada oldukça başarılıydı. Onun karaktere girebilmesi için ne tür konuşmalar yaşandı?

JSU: Gina anne değil ancak kardeşlerinin çocukları var. Hatta içlerinden biri şu an hamile. Bu sayede doğum sonrasında nasıl hissedildiğine, ilk kez yürümenin nasıl olduğuna dair konuştuk. Emzirme konusuna kadar geldik. İlk bebeği emzirirken beslemek ve bebeğin yeteri kadar süt aldığından emin olmak konusunda sıkıntılar oluyor. Ben anneyim, Gina'nın etrafında da bolca çocuk var. O da ne yapması gerektiğini anladı.

EW: Bebek Mateo'nun şirinliği hakkında sosyal medyada herkes hemfikirdi. 

JSU: Aslında bölümde birden fazla bebek kullandık. Sette birden fazla yeni doğmuş bebek vardı. İşin ilginç yanı Justin Baldoni yeni baba oldu. Bu yüzden ne yapması gerektiğini biliyordu.

EW: Petra'nın hindi damlalığıyla bir şeyler yaptığını biliyoruz. Kendini hamile bırakmayı başardı mı?

JSU: Scott, onu şimdilik bıraktı ancak gelecekte bir şantaj süreci olacak. Eğer başarısız olursa Petra, Rafael'in bunu bilmesini istemeyecek. Scott'ın şimdilik iki haftalık bir üstünlüğü söz konusu. Ardından Petra hamilelik testi yapacak ve sonucu öğrenecek.

EW: Bölüm sonundaki gizemli düşman hakkında neler söyleyebilirsin?

JSU: Bu insanla daha önce tanışmadığımızı söyleyebilirim. Diziye yeni bir entrika ve bağlantı katacak. Bundan fazlasını söyleme şansım yok.

EW: Jane'in bu sezon evleneceğini söylemiştin ama ilk bölümde kimle evleneceğine dair bir ipucu yoktu. Rafael, Jane ve Michael arasındaki aşk üçgeni hakkında ne söyleyebilirsin?

JSU: Bir süre kimi seçeceği konusunda karar vermesi gerekecek. Yaşanan bir şey onun karar vermesini sağlayacak. Bu Jane'in beklemediği bir şey olacak. 

EW: Dürüstçe cevap ver, Rafael mi yoksa Michael'ı mı tercih ediyorsun?

JSU: Hikayenin farklı noktalarında farklı karakterleri destekliyorum. Geriye düşeni desteklemek, nasıl onu yeniden geliştirip, izleyicilerin tercih ettiği adam haline getireceğimi düşünmek daha mücadele isteyen bir süreç. Hangisi geriye düşerse onu destekliyorum.

EW: Son olarak konuk oyuncular hakkında konuşalım. Britney Spears ve Kesha'yı dizide ne zaman göreceğiz?

JSU: Kesha ikinci bölümde çıkacak. İzleyicilerin bu sahnelerden keyif alacağını umuyorum. Jane'in yan dairesine taşınacak ve Kesha'nın grubu gürültü yaratacak. Britney'nin sahnelerini geçtiğimiz pazartesi çektik. Şahaneydi. Onunla Rogelio arasında büyük bir mücadele var. Gina ve Britney arasında da çok güzel bir sahne var. Herkesin bu sahneleri göreceği zamanı heyecanla bekliyorum.

Kaynak: ew.com
Röportaj: Nina TerreroBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER